Уотфорд е на полуфинал за Купата на Англия

16 Мар 2019 19:14

Уотфорд е първият полуфиналист за Купата на Англия, след като победи с 2:1 Кристъл Палас у дома. Андре Грей се превърна в герой за "стършелите", след като вкара победното попадние в 79-ата минута. Преди това Етиен Капу бе открил резултата за домакините, а Миши Батшуай изравни.

В 27-ата минута Холебас центрира от корнер, Гуаита не се намеси добре, топката стигна до Каткарт, който я върна към Капу и французинът на празна врата бе точен за 1:0.

През второто полувреме Палас натисна и това даде резултат в 62-ата минута. Батшуай отне топката от Мариапа, поведе си добре и стреля в далечния ъгъл за 1:1.

В 79-ата минута резервата Андре Грей прати своя отбор на "Уембли". Нападателят се разписа, след като засече отлично подаване на Перйра за крайното 2:1.