Страхотен Арсенал пропусна да разгроми Наполи и ще трябва да спира черна статистика

11 Апр 2019 23:59

Арсенал победи с 2:0 Наполи и има сериозен аванс преди реванша в Неапол следващия четвъртък.

Въпреки това Арсенал трябва да съжалява, че не реализира поне още един гол и съвсем да предреши сблъсъка.

Лондончани надиграха категорично втория в Италия, като в 15-та минута Нейлс подаде към Аарън Рамзи, който откри резултата.

В 25-та минута след удар на Торейра топката рикошира в Колибали и влезе в мрежата на Наполи за втори път.

След това Арсенал изпусна още чисти положения и остави реално реванша открит. Освен това притеснително за лондончани е, че при гостуванията в Лига Европа те не се представят никак добре. Като на осминафиналите трябваше да обръщат Рен в Лондон, след като загубиха с 3:1 във Франция.