Пенев: Прекрасен мач! Искам да се свири по правилата. Не искам помощ или да ме ощетяват

24 Апр 2019 21:50

Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев даде мнението си за равенството 3:3 срещу Ботев (Пловдив). "Червените" губеха с 0:2, стигнаха до обрат 3:2, но в крайна сметка гол на Кристиан Димитров ги лиши от участие във финала за Купата на България.

"Прекрасен мач. Поздравявам и двата отбора. Направихме много добър мач, но за жалост продължава само единият. Подценихме корнера, изненадаха ни с гола и това ни елиминира.

Виждам положителното, но нямаме право да проспиваме 45 минути. Правим подаръци, които не съм съгласен. Нека противникът да си изгради атака и да вкара гол.

Поздравявам футболистите за много доброто второ полувреме и Ботев, че отива на финал.

Искам да се свири по правилата. Нищо повече. Не искам думите ми да се интерпретират неправилно. Не искам помощ или да ме ощетяват.

Санкцията на Бодуров не искам да я коментирам. Видя се, че в такива битки имаме нужда от всички футболисти", завърши Пенев.