Уулвс вкара три на Арсенал

25 Апр 2019 00:08

Уулвс се оказа прекалено силен за Арсенал. "Вълците" нанесоха тежка загуба на "топчиите" в борбата им за Топ 4 във Висшата лига. Отложеният двубой от 31-ия кръг на Висшата лига завърши 3:1 за домакините.

С успеха Уулвърхемптън зае 7-о място във временното класиране, докато лондончани са с три поредни поражения и намалиха драстично шансовете си за място в Шампионската лига.

В 28-ата минута Рубен Невеш изпълни перфектно пряк свободен удар и вкара за 1:0.

"Вълците" имаха инициативата и напълно закономерно поведоха с 2:0. Точен в 37-ата минута беше Мат Дохърти. Кастро центрира в наказателното поле, няколко играчи на домакините бяха оставени непокрити и Дохърти преодоля Лено.

В края на полувремето Жота се справи със Сократис и с премерен удар направи Лено безпомощен за трети път.

Арсенал все пак се добра до почетен гол. Това стана в 80-ата минута след центриране от корнер на Гранит Джака и удар с глава на Сократис