Интер започна ударно, но след това трепери срещу Сасуоло

20 Окт 2019 16:05

Паузата за националните отбори се отрази добре на Интер, който стигна до успех с 4:3 при гостуването си на Сасуоло. Преди прекъсването на първенството "нерадзурите" допуснаха първата си загуба в Серия А от началото на сезона, след като отстъпиха в дербито с Ювентус. Това обаче си остава единствената грешка на тима, който изостава на точка от лидера. С по два гола се отчетоха Ромелу Лукаку и Лаутаро Мартинес, а за домакините се разписаха Берарди и влезлите като резерви Дуричич и Бога.

Отборът на Антонио Конте водеше с 3:1 на почивката, а в 71-ата минута Мартинес отбеляза четвърти гол. Гостите си мислеха, че са си осигурили победата, но Сасуоло не мислеше така. Домакините успяха да върнат две попадения в рамките на седем минути и това доведе до драматичен завършек на мача. Тимът на Роберто Де Зебри натисна, но така и не стигна до чисто голово положение.