Арсенал не победи и без Емери

01 Дек 2019 18:06

Арсенал стигна до точка при гостуването си на Норич в първия мач, в който тимът бе ръководен от временния наставник Фреди Люнгберг. Срещата завърши 2:2, като лондончани трябва да се радват на точката, тъй като домакините пропуснаха няколко добри възможности да стигнат до победата.

"Артилеристите" демонстрираха типичната си игра - опасни в атака и трагични в защита. Пуки откри резултата в 21-ата минута, а гостите изравниха чрез Обамеянг, който се разписа от спорна дузпа, която изпълни два пъти. В самия край на първото полувреме Кантуел изведе Норич напред. Обамеянг вкара за 2:2 в 57-ата минута, а до края тимът на Даниел Фарке на няколко пъти се размина с победен гол.

След това равенство ситуацията на Арсенал продължава да е сложна, докато ръководството търси нов мениджър. Лондончани са осми в класирането, като изостават на седем точки от четвъртия Челси./sportal.bg