ПСК Локомотив се класира на 1/4-финалните плейофи за определяне на шампиона

19 Мар 2021 21:18

Отборът на ПСК Локомотив се класира за 1/4-финалните плейофи, които ще определят кой ще бъде шампион за сезон 2020/21. “Черно-белите” елиминираха Пирин (Разлог) и се присъединяват от втората осмица към първите шест отбора в класирането на Суперлига-Първа осмица.

Възпитаниците на Владимир Орлов надиграха днес Пирин (Разлог) с 3:1 гейма и след 2:0 победи продължават към следващата фаза, където ще срещнат Хебър (Пазарджик). Двубоят се проведе от 18:00ч. в зала “Сила” в Пловдив.

ПСК Локомотив взе първите два гейма с 25:18 и 25:21, но гостите намалиха на 2:1 след 23:25. В четвъртата част двата тима се редуваха кой да води в резултата, но пловдивчани показаха характер и спечелиха след 25:22 за крайното 3:1.