Локомотив II стартира сезона с победа

05 Авг 2024 10:01

Вторият отбор на Локомотив започна с победа новия сезон в Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” надвиха с 3:1 Карнобат.

Възпитаниците на Христо Златински седяха по-добре на терена и се поздравиха с трите точки. В 25-ата минута Даниел Маджаров бе близо до гол, но топката срещна гредата. В 35-ата минута пловдивчани откриха резултата. Маджаров асистира на Васил Църцев за 1:0. В 43-ата минута Локомотив удвои на 2:0. Иван Узунов бе изведен на добра позиция и подаде към Божидар Костадинов, който реализира за 2:0. В добавеното време на първата част локомотивци създадоха четири чисти положения пред вратата на Карнобат.

В 46-ата минута гостите организира опасна контраатака, Амбарцумян се намеси решително. В 51-ата минута Карнобат успя да намали за 2:1. Крайното 3:1 бе оформено в самия край на мача – състезател на гостите си отбеляза автогол.

В следващия кръг Локомотив гостува на Марица (Милево). Двубоят е от 18:30 часа в събота (10.08).