Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес даде пресконференция преди мача на "сините" от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Борац (Баня Лука).
''Доволни сме от начина, по който се разбират новите. За това помагат атмосферата и другите играчи. Всеки процес изисква време. В общи линии сме доволни как се разбират на терена, така и извън него.
Очаква ни труден мач. Отборът на Борац е станал шампион, заради което мислим само за следващия мач. Влизаме с голямо желание и амбиция, но трябва да покажем уважение и да останем скромни.
До мача утре няма да има нови попълнения. Относно това дали сме по-силни от миналия сезон, ще го покаже играта ни. Във връзка с утрешния мач, има много общи черти между нас и нашия съперник. В крайна сметка и двата отобра са запазили голяма част от играчите си от миналия сезон. Като добави и факта, че са домакини в утрешния ден, трябва да ни стане ясно, че трябва да останем скромни. В момента, в който забравим къде сме и не покажем уважение, трябва веднага да си спомним колко дълги години Левски не е бил в турнирите. Силите са изравнени и всичко може да се случи.
Става дума за мачове от предварителните кръгове на Шампионска лига. Нашият отбор се е справил по изключителен начин миналия сезон, но това са само спомени. Футболът е сега - в днешния ден. Днес трябва да покажем зрялост. За мен това означава, да показваш скромност, което пък не означава да не бъдеш амбициозен. Доволни сме, щастливи сме, но в крайна сметка трябва да играем добре.''