Лудогорец спечели лесно визитата си на Хебър

20 Апр 2024 19:43

Отборът на Лудогорец победи с 3:0 Хебър като гост в мач от последния 30-и кръг от редовния сезон в efbet Лига.

Разградчани събраха актив от 75 точки на първото място в класирането и водят с 13 пред втория Черно море. Хебър е 13-и с 30 пункта и ще се бори за своето оцеляване.

Разградчани откриха резултата в седмата минута. Квадво Дуа се възползва от грешка в отбраната на Хебър след подаване на Аслак Фон Витри и продължи към Бърнард Текпетей, който на празна врата прати топката в мрежата.

В 19-ата минута гостите удвоиха аванса си. След ново дълго подаване, Жоао Сеско не успя да изчисти добре кълбото и то попадна на пътя на Текпетей, който с удар между краката на Дебърлиев направи резултата 0:2.

В 78-ата минута Аслак Фон Витри намери Руан Крус, който овладя на гърди и с удар в левия ъгъл не остави шансове на Дебърлиев - 0:3.