Карло Анчелоти: Трябва да покажем по-добро лице следващата седмица

01 Май 2024 07:42
Карло Анчелоти: Трябва да покажем по-добро лице следващата седмица Снимка: БГНЕС

Старши треньорът на Реал Мадрид - Карло Анчелоти, коментира равенството 2:2 на водения от него тим срещу отбора на Байерн (Мюнхен) в първия мач от 1/2-финалите на Шампионската лига.

“Нашият момент беше в началото на второто полувреме и тогава ни вкараха два гола. Те показаха най-добрата си версия. Трябва да покажем по-добро лице следващата седмица. Първото полувреме се защитавахме, но с малко интензивност. През второто, когато излязоха напред в резултата, започнахме да натискаме малко повече. Усещането беше, че се чувствахме комфортно, но интензивността липсваше. На моменти имахме притежанието на топката. Със смените потърсих малко повече енергия. Имам инструменти на пейката и трябва да се възползвам от тях. Позиционирани сме добре в Ла Лига и Шампионска лига, трябва да опитаме да стигнем до Лондон”, каза Анчелоти.

Реваншът е следващата седмица на 8-и май (сряда).