Ювентус отнесе Верона на ''Бентегоди''

26 Авг 2024 23:51

Отборът на Ювентус спечели убедително визитата си на Верона с 3:0 в мач от втория кръг на италианската Серия ''А''. Срещата между двата тима се проведе на стадион ''Маркантонио Бентегоди''.

''Бианконерите'' откриха резултата в 28-ата минута. Душан Влахович получи извеждащо подаване от Кенан Йълдъз и съумя да прати топката под плонжа на Монтипо.

В 39-ата минута гостите удвоиха преднината си, когато перфектна контра на Юве завърши с попадение на Николо Савона.

Душан Влахович се разписа от дузпа в 53-ата минута. Тя беше отсъдена заради нарушение на Джаксън Чачуа срещу Мбангула.

''Бианконерите'' записаха втора победа в първенството, а ''мастифите'' допуснаха първо поражение.

В следващия кръг Ювентус посреща Рома, докато за Верона предстои гостуване на Дженоа.