Локо U17 с трета поредна победа

11 Мар 2019 18:14

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 17 години продължава със силното си представяне в Елитната група. Възпитаниците на Васил Гърков постигнаха домакински успех с 2:0 над Берое (Стара Загора), което е трета поредна победа за „черно-белите“ в първенството.

И двете попадения в двубоя дойдоха от дузпи. В 30-та минута Николай Джелебов бе съборен и съдията отсъди наказателен удар. Зад топката застана именно Джелебов, който хладнокръвно се разписа за 1:0. Голмайсторът за Локомотив бе близо и до второ попадение в 36-та минута, но изстрелът му мина на сантиметри от целта.

В заключителните минути на втората част „черно-белите“ стигнаха до втора дузпа. Димитър Казаков бе изблъскан и за втори път в мача реферът отсъди наказателен удар. Сашо Лебанов застана зад топката и оформи крайното 2:0.