Ботев продължи лошото си представяне в U19, "канарчетата" с тежка загуба от Черно море

30 Апр 2019 13:59

Ботев (Пловдив) продължи слабото си представяне в Елитната юношеска група до 19 години. В среща от 24-ия кръг "канарчетата" допуснаха тежка загуба с 1:4 от Черно море.

Двубоят се игра на естествен терен №1 на "Футболен комплекс Ботев 1912". С днешното поражение "жълто-черните" записаха трета загуба в последните си четири мача и общо пета от началото на втория полусезон.

През първата част играта бе равностойна, а пловдивчани откриха резултата с попадение на Станислав Шопов. Полузащитникът реализира дузпа в средата на полувремето, като изпълнението му бе превъзходно и топката попадна в горния ляв ъгъл на вратаря.

След почивката гостите от Варна прегазиха тотално пловдивчани, а момчетата на Стефан Стоянов така и не затрудниха Иван Дичевски. Още до 60-ата минута гостите вече имаха аванс от два гола, а малко преди края стигнаха и до четвърто попадение.