Ботев загуби в края от Левски /снимки + видео/

04 Май 2019 21:23

Ботев загуби с 1:3 от Левски в пореден кръг от първата шестица. Двубоят премина под знака в почит на Динко Дерменджиев - Чико.

Ботев излезе с фланелки с лика на великия Динко Дерменджиев - Чико, който ни напусна на 1 май, а днес беше поклонението пред легендата.

В 20-та минута Кристиан Добрев фаулира Живко Миланов и съдията Георги Кабаков отсъди дузпа, която беше реализира от Станислав Костов, въпреки, че Кайзер беше много близо от това да я спаси - 0:1.

В 67-та минута Кристиан Добрев проби пусна към Неделев, който залъга отбраната на Левски и хубав удар изравни резултата - 1:1. След попадението Неделев показа фланелка с лика на Динко Дерменджиев.

В 87-та минута Хали Тиам пусна към Станислав Иванов, който вкара за 2:1.

В 89-та минута Валери Божинов вкара трети гол за крайното 3:1.

Ботев: Даниел Кайзер, Филип Филипов, Кристиан Димитров, Димитър Пиргов, Лазар Марин, Лъчезар Балтанов, Радослав Терзиев, Тодор Неделев, Васил Шопов, Кристиан Добрев, Феребори Доре

Левски: Николай Михайлов, Иван Горанов, Нуно Рейш, Деян Иванов, Живко Миланов, Хали Тиам, Мартин Райнов, Паулиньо, Илия Юруков, Станислав Иванов, Станислав Костов