България започна ударно, но допусна обрат срещу Чехия

07 Юни 2019 23:38

Дебютът на Красимир Балъков като национален селекционер не беше успешен, след като България загуби с 1:2 от Чехия в третата си среща от европейските квалификации.

В 3-та минута центриране на Ивелин Попов беше засечено от дебютанта Исмаил Иса с глава и той откри резултата.

В 20-та минута Патрик Шик изравни, след като Кристиан Димитров изчисти топката, но право при Шик, който с удар от наказателното поле изравни.

В 50-та минута Патрик Шик отново реализира и направи пълен обрат, след като финтира Божиков излезе на стрелкова позиция сам срещу Михайлов и реализира за 2:1.

В другия мач от групата Черна гора и Косово направиха 1:1 и нещата в нашата група се оплетоха още повече.

В класирането лидер е Англия е първия с шест точки, Чехия е втори с 3 точки, Косово е трети с 2 точки, националите са четвърти с 2 точки, а Черна гора е на пето място също с две точки.