Барса вкара четири на Наполи

11 Авг 2019 08:16

Антоан Гризман откри головата си сметка за Барселона. Французинът се разписа при впечатляващата победа с 4:0 над Наполи във втората от двете контроли помежду им. Каталунците вкараха всичките си попадения в рамките на 16 минути след почивката.

В 48-ата минута Гризман стреля от явна засада, Алекс Мерет спаси, но при добавката Суарес откри в полза на Барса. Последваха две добри атаки на Наполи, но Дрис Мертенс и Кайехон не бяха точни при завършващия удар. В 56-ата минута Жорди Алба се озова зад защитата, но отново нямаше флаг за засада. Левият бек подаде към Гризман и той вкара на празна врата.

Третият гол беше истински шедьовър. Дембеле намери Суарес, а той с математическа точност прати топката под гредата - 3:0. Точка на спора сложи самият Дембеле в 64-ата минута след хубав диагонален изстрел, който неостави шансове на Мерет.

НАПОЛИ - БАРСЕЛОНА 0:4 (0:0)
0:1 Л. Суарес (48)
0:2 А. Гризман (56)
0:3 Л. Суарес (58)
0:4 У. Дембеле (64)