Локомотив допусна загуба от Пирин Разлог (снимки)

07 Ное 2021 20:19

ПСК Локомотив (Пловдив) загуби домакинството си на Пирин (Разлог) в Супер Волей при мъжете с 0:3 (25:18, 25:18, 25:12) в среща от четвъртия кръг на шампионата.

Двубоят не предложи интрига, тъй като домакините не успяха да покажат своите възможности като домакин и да се противопоставят на противника. Разложани бяха във вихъра си и играта им се получаваше. Те бяха водещият отбор на полето през целия мач. И през трите гейма волейболистите на Пирин поддържаха разликата докрай и спечелиха мача без сътресения в три гейма.

Реализатор за победата на Пирин (Разлог) бе Спас Байрев с 21 точки ( 4 аса, 4 блока). Петър Петров пък завърши с 13 точки (3 аса, 2 блока). За ПСК Локомотив Димитър Божилов бе най-резултатен с 9 точки (2 аса, 1 блок).