Локомотив II с равенство срещу Розова долина

11 Окт 2023 20:21

Вторият отбор на Локомотив II (Пловдив) завърши наравно 1:1 с Розова долина в мач от Югоизточната Трета лига. Двубоят се игра от 16:00 часа в Садово.

През първото полувреме сериозни положения пред двете врати почти липсваха. „Розите“ успяха да открият резултата в добавеното време на първата част. Топката бе изчистена след корнер, като играч на Розова долина стреля от дистанция и вкара за 0:1.

Локомотив стигна до равенството в 75-ата минута. Иван Узунов получи по дясното крило и подаде към Божидар Костадинов, който се разписа за 1:0. Голмайсторът на Локомотив имаше и още една сериозна възможност пред себе си в 70-ата минута. До края на срещата нови попадения не паднаха и двата тима поделиха точките.