Везенков и Сакраменто изнесоха лекция на Лейкърс

16 Ное 2023 08:36

Александър Везенков и неговият Сакраменто постигнаха впечатляващ успех като гости на Ла Лейкърс с резултат 125:110.

Това е петият успех на ''Кралете'' за сезона, като те имат и 4 загуби, докато ''Езерняците'' са с баланс 5-5.

Везенков бе на терена 12 минути, като те бяха основно през втората и третата част. Той нямаше добър ден при стрелбата и вкара 1/4 стрелби за 2 точки, два наказателни удара и пропусна три пъти от тройката. Българинът записа и две отнети топки.

Домантас Сабонис изигра страхотен мач, като завърши с 29 точки, 16 борби и 7 асистенции, а по 28 вкараха Кевин Хъртър и Ди`Арън Фокс. За Лейкърс Джеймс направи трипъл дабъл от 28 точки, 11 асистенции и 10 борби, а с 28 точки завърши и Ди`Анджело Ръсел.

Следващият двубой на Сакраменто е срещу Сан Антонио в един от мини турнирите на западната конференция.