Ница вкара осем гола на Сент Етиен

21 Сеп 2024 07:52

Тимът на Ница разгроми Сент Етиен с 8:0 в двубой от петия кръг на френската Лига 1. Головата фиеста на стадион ''Алианц Ривиера'' не спря от началото до четири минути преди края на редовното време.

Попаденията за отборът на Франк Хайсе отбелязаха Дилан Батубинсика (4' - автогол), Танги Ндомбеле (7'), Мохамед-Али Чо (24'), Юсуфа Мукоко (26', 39'), Еван Гесан (36'), Софиан Диоп (75'), Пабло Росарио (86' - дузпа).

Така Ница се завърна на победния път и вече се намира на петата позиция във временното класиране с актив от 7 точки. ''Зелените'' допуснаха четвърто поражение от началото на кампания и заемат 16-ото място с 3 пункта.

Отборът от Лазурния бряг ще приеме Реал Сосиедад в мач от първия кръг на основната фаза на Лига Европа в сряда от 22:00 часа. За Сент Етиен пък предстои гостуване на Нант в двубой от първенството.