Локомотив гостува на Берое

10 Авг 2024 08:05

Отборите на Берое (Стара Загора) и Локомотив (Пловдив) се изправят един срещу друг в двубой от четвъртия кръг на efbet Лига. Срещата в Стара Загора стартира в 19:00 часа, а главен съдия ще бъде Драгомир Драганов.

''Заралии'' имат актив от 7 точки и се намират на четвъртата позиция в класирането. Те записаха победи над Септември и Ботев (Враца), а също така направиха и равенство срещу Локомотив (София).

''Черно-белите'' заемат деветото място в подреждането с 4 пункта. Футболистите на Любослав Пенев започнаха сезона с победа над Арда Кърджали на ''Лаута'', а след това стигнаха до драматично равенство срещу Ботев (Пловдив). В последния кръг пловдивчани допуснаха домакински поражние от Левски.

Локомотив (Пловдив) се подсили с двама футболисти преди днешната среща. Йохан Н'зи и Марсилио Силва подписаха със ''смърфовете''.