Интер с грешна стъпка срещу Монца

15 Сеп 2024 23:44

Отборът на Интер не успя да спечели гостуването си на Монца от четвъртия кръг на италианската Серия ''А''. Срещата между двата тима на ''Ю-Пауър Стейдиъм'' завърши при резултат 1:1.

Така ''нерадзурите'' са втори в класирането с актив от 8 точки, докато футболистите на Александро Неста са 15-и с 3 пункта.

Домакините поведоха в резултата в 81-ата минута. Армандо Ицо центрира остро отдясно и Дани Мота с глава не остави шансове на Ян Зомер за 1:0. Интер изравни в 88-ата минута. Карлос Аугусто се включи отляво и даде хубаво прострелно центриране, което бе засечено от Дензъл Дъмфрис - 1:1.

За Монца предстои домакинство на Болоня в мач от Серия ''А". Интер пък ще има тежка визита на Манчестър Сити в двубой от Шампионската лига.