Септември не се даде на ЦСКА 1948

25 Сеп 2024 19:32

Отборите на Септември (София) и ЦСКА 1948 не се победиха в отложен двубой от третия кръг на efbet Лига. Срещата между двата тима на стадион ''Локомотив'' в столичния квартал ''Надежда'' завърши при резултат 1:1.

В 16-ата минута гостите отркиха резултата. Марио Илиевски намери Бирсент Карагарен, който прати топката в близкия ъгъл на вратата. Футболистите на Николай Митов изравниха резултата в 21-ата минута. Джордан Гутиерес намери Витиньо, който копна топката над Алекс Божев за 1:1.

ЦСКА 1948 е на седмата позиция в класирането с актив от 13 точки, а в следващия кръг за играчите на Валентин Илиев предстои домакинство на Ботев (Пловдив).

Септември се намира на предпоследното 15-о място със 7 пункта. В следващия кръг тимът на Николай Митов ще приеме Спартак (Варна).